Cleric [Elite-Gaming] Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NAsi serfver
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.

Ići dole 
AutorPoruka
rockwarryqt




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.03.2013

Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. Empty
PočaljiNaslov: Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.   Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. EmptySub Mar 16, 2013 2:31 am

Hmm Ovako.
Novi sam na serveru tek 3-4 dana.
2 puta za redom sa opsovao nesto nebitno a Neki od admina me 2 puta ga to je bilo u redu pa me poceo da kick sa servera. ako mozete da to rijesite nemogu da se setim imena admina..

Dobio sam gag jer sam rekao "Jebajuga Puce " kada smo ja i Opalaaa ostali u igri a C4 je Pukao dobio sam gag i za to... Nije mi jasno zasto su ovi admini ovoliko ufurani.

Nazalost nisam kopirao te gagove i Kick.. ali iduci put ocu.
Nazad na vrh Ići dole
rockwarryqt




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.03.2013

Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.   Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. EmptySub Mar 16, 2013 2:44 am

rockwarryqt ::
Hmm Ovako.
Novi sam na serveru tek 3-4 dana.
2 puta za redom sa opsovao nesto nebitno a Neki od admina me 2 puta ga to je bilo u redu pa me poceo da kick sa servera. ako mozete da to rijesite nemogu da se setim imena admina..

Dobio sam gag jer sam rekao "Jebajuga Puce " kada smo ja i Opalaaa ostali u igri a C4 je Pukao dobio sam gag i za to... Nije mi jasno zasto su ovi admini ovoliko ufurani.

Nazalost nisam kopirao te gagove i Kick.. ali iduci put ocu.

Ne razumem ove idiote
Kicked : "Admin LavezZz te je kikovao. Razlog: evo.
Kakav je ovo razlog po 2 puta danas isti admin glumi neku facu?
Nazad na vrh Ići dole
rockwarryqt




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.03.2013

Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.   Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. EmptySub Mar 16, 2013 2:46 am

rockwarryqt ::
Hmm Ovako.
Novi sam na serveru tek 3-4 dana.
2 puta za redom sa opsovao nesto nebitno a Neki od admina me 2 puta ga to je bilo u redu pa me poceo da kick sa servera. ako mozete da to rijesite nemogu da se setim imena admina..

Dobio sam gag jer sam rekao "Jebajuga Puce " kada smo ja i Opalaaa ostali u igri a C4 je Pukao dobio sam gag i za to... Nije mi jasno zasto su ovi admini ovoliko ufurani.

Nazalost nisam kopirao te gagove i Kick.. ali iduci put ocu.
¸
Alo ba koji im je kurac

Kicked : "Admin H3p3k te je banovao na 30 minuta. Razlog: dodji kasnije
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.   Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neznam koji je razlog ovog Gaga , a dobio sam kick koji nisam trebao.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» WHY KICK FROM THE SERVER
» Admini koji ne znaju da prate

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cleric [Elite-Gaming] Forum :: Your first category :: Your first forum-
Skoči na: